KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944152
*
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 20:41:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 15:35:06
1
500 kr
30/7 15:33:38
1
800 kr
30/7 19:39:18
2
700 kr
30/7 19:39:18
1
800 kr (Budbetjänt)
30/7 19:39:31
2
1.000 kr
30/7 19:55:09
1
1.200 kr
30/7 19:56:03
1
1.300 kr
30/7 19:56:52
2
1.200 kr
30/7 19:56:52
1
1.300 kr (Budbetjänt)
30/7 19:57:11
2
1.400 kr
30/7 20:01:28
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:30
*
Oljemålning
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/7 15:35:06 | 1 | 500 kr |
| 30/7 15:33:38 | 1 | 800 kr |
| 30/7 19:39:18 | 2 | 700 kr |
| 30/7 19:39:18 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 30/7 19:39:31 | 2 | 1.000 kr |
| 30/7 19:55:09 | 1 | 1.200 kr |
| 30/7 19:56:03 | 1 | 1.300 kr |
| 30/7 19:56:52 | 2 | 1.200 kr |
| 30/7 19:56:52 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 30/7 19:57:11 | 2 | 1.400 kr |
| 30/7 20:01:28 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:30



