![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944152
*
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 20:41:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 15:35:06
1
500 kr
30/7 15:33:38
1
800 kr
30/7 19:39:18
2
700 kr
30/7 19:39:18
1
800 kr (Budbetjänt)
30/7 19:39:31
2
1.000 kr
30/7 19:55:09
1
1.200 kr
30/7 19:56:03
1
1.300 kr
30/7 19:56:52
2
1.200 kr
30/7 19:56:52
1
1.300 kr (Budbetjänt)
30/7 19:57:11
2
1.400 kr
30/7 20:01:28
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
*
Oljemålning
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/7 15:35:06 | 1 | 500 kr |
30/7 15:33:38 | 1 | 800 kr |
30/7 19:39:18 | 2 | 700 kr |
30/7 19:39:18 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
30/7 19:39:31 | 2 | 1.000 kr |
30/7 19:55:09 | 1 | 1.200 kr |
30/7 19:56:03 | 1 | 1.300 kr |
30/7 19:56:52 | 2 | 1.200 kr |
30/7 19:56:52 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
30/7 19:57:11 | 2 | 1.400 kr |
30/7 20:01:28 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43